אילה ברגר

טלפון: 972-9-8844156
פקס: 972-9-884667
אימייל: ayala.birger@gmail.com

סיכסוך בן 15 שנים בין בעל לאישה הסתיים בגישור והסכם פשרה בשנה החדשה תשע"ה

זה היה סכסוך ארוך שנים, משהו שנימשך כבר כ- 15 שנים. היא פתחה נגדו תיק הוצאה לפועל על כך שלא שילם לה מזונות במשך שנים רבות, עיקלה לו משכורות אחדות, הוציאה נגדו צו עיכוב יציאה מהארץ. אבל הוא עמד בסירובו לשלם את המזונות, כל השנים חמק מתשלום, ולמעשה האישה הצליחה לעקל לו סך של כ 5000 ש"ח מתוך חוב של כ 250,000 ש"ח.

דירת המגורים שלהם היתה בבעלות שניהם. הוא התגורר בבית לסרוגין. היה בא והולך מתי שהתחשק לו. ולמעשה כבר לא קיימו חיים משותפים שנים רבות. את המשכורות הוא העלים ממנה ואף העלים ממנה את העובדה שעבד לעיתים ובמקומות שונים. הילדים אשר כבר בגרו ויצאו מהבית "נקרעו" כל השנים בין הבעל לאישה. כל אחד ניסה למשוך אותו לצידו.

מי שהגיע אליי היה הבעל. הוא הגיע אליי לפני כשנתיים וסיפר לי על המקרה. שניהם עברו כבר את גיל 50 ושניהם היו עייפים מ"מלחמות". אני הצעתי שלאור גילם המתקדם וחלוף השנים הרבות במריבות מיותרות הדרך הכי פשוטה קצרה וזולה – היא לסיים את הסכסוך הסדר כתוב שנגיע אליו אחרי מספר פגישות גישור – ובסופו של התהליך יוגש לבית המשפט ויקבל תוקף מחייב של פסק דין .

פניתי, בהסכמת הבעל, טלפונית אל האישה ושניהם הגיעו אליי למספר פגישות גישור. לבסוף לפני מספר שבועות הגיעו הבעל והאישה להסדר כתוב אשר קיבל תוקף של פסק דין בבית המשפט . הם פתחו את השנה העברית החדשה תשע"ה – 25.9.14 – בברכת שנה טובה אחד לשני וסיימו שנים של מריבות.

שנה טובה, שנת בריאות אושר הצלחה שפע ורוגע.
אילה בירגר עו"ד

דילוג לתוכן