אילה ברגר

טלפון: 972-9-8844156
פקס: 972-9-884667
אימייל: ayala.birger@gmail.com

הטיפ השבועי - מאת עו"ד אילה בירגר - 17.5.14 -כיצד ניתן לשדרג דירה במינימום הוצאות כדי שתימכר ובמהירות?

בעקבות הניוזלטר האחרון שלי בו ביקשתי לדעת איזה מידע מעניין את הקוראים קיבלתי מספר רב של תגובות לפיהן הם מעוניינים לקבל טיפים בנושא השבחת דירות. אז אני רוצה להכיר לכם מעצבת פנים שאני משתפת איתה פעולה: ענת פרידמן, ולהלן סיפור מעניין שלה בנושא השבחת דירות:

כיצד ניתן לשדרג דירה במינימום הוצאות כדי שתימכר – מאת ענת פרידמן – תכנון ועיצוב פנים "מבט אחר" – מאי 2014

סיפור מעניין על לקוחות שהגיעו אלי דרך מתווך/חבר וחיפשו מעצבת פנים שתשדרג את ביתם אותו הם מעוניינים למכור, ואכן הבית שודרג לתוצאה סופית מדהימה ולבסוף נימכר בהצלחה גדולה.

המתווך סיפר לי שקשה לו למכור את הדירה של אותם לקוחות מאחר ולא נמצאה המשפחה שאהבה את הבית. נפגשנו בדירה, הצגתי את התרשמותי לגבי המצב הקיים, כיצד ניתן לשדרג את הדירה במינימום הוצאות כדי שתימכר ולמעשה כיצד להביאה למצב שהלקוחות יאמרו : "וואו… כאן אני רוצה להתגורר"!!.
הבעיות העיקריות בדירה שמנעו את תחושת ה"גירוי" של הרוכשים הפוטנציאליים היו: הסלון קטן, ללא טלויזיה (טלויזיה רק בפינת המשפחה, וזה בסדר), מרחב קטן של פינת אוכל ובו שולחן גדול במיוחד אשר תפס המון מקום.

המלצותיילהוציא את שולחן פינת האוכל הגדול ולשמר אותו לבית החדש. להביא שולחן קטן יותר, שמתאים למקום ולהשתמש בכסאות הקיימים. צבע השולחן היה שונה מהכסאות, לכן הונחה עליו מפת שולחן, מושכת עין. שינוי אופן הישיבה בסלון, מה שנתן למקום לתחושת מרחב גדול יותר. הבאת כוננית שתרהט את המקום. צביעת הקירות בבית בתוספת נקודת צבע בקיר אלכסוני קיים בפינת האוכל.

הכל בוצע במינימום הוצאות ואכן הבית נמכר בהצלחה גדולה !!!!


ענת פרידמן – אחר"מבט", השבחת נכסים, תכנון ועיצוב פנים

050-2056633 | E-mail:frianat@gmail.com | אתרhttp://www.anatfri.com

דילוג לתוכן