אילה ברגר

טלפון: 972-9-8844156
פקס: 972-9-884667
אימייל: ayala.birger@gmail.com

אודות החשיבות בחילופי קישורים והוספת קישור לאתר שלכם

החשיבות שיש בחילופי קישורים
רשת האינטרנט מבוססת על קישורים שיש באתר מסוים לאתרים אחרים. ככל שמספר הקישורים הולך ומתרבה, כך הולכת הרשת ומשתכללת. האתרים שמתמקדים במתן קישורים לאתרים אחרים הם "מנועי החיפוש" כגון גוגל, יאהו ורבים אחרים. יתרונם בכך, שיש בהם קישורים למאות מיליוני אתרים, אולם בכך גם חולשתם. כמעט כל חיפוש מציג אלפי תוצאות. כל אתר המכבד את עצמו טורח להציג קישורים נבחרים למספר מועט של אתרים בתחומים דומים, ובכך לאפשר לגולש מידע מקורי המצוי באתר בצד הפנייה לאתרים נוספים מסוגו.

חילופי קישורים
מנהלי אתרים רבים נוהגים להתקשר אל מנהלי אתרים אחרים ולהציע חילופי קישורים. דבר זה מועיל לשני אתרים שהחליפו קישורים בשני אופנים: שני האתרים מעשירים את ספריית הקישורים שלהם, וכל אתר זוכה בקישור נכסף באתר אחר.

בצד שתי מעלות אלה קיימת מעלה נוספת. מנוע החיפוש גוגל מודד את "ערכו" של כל אתר לפי מספר קריטריונים, ובין היתר, לפי כמות הקישורים שיש לאותו אתר באתרים אחרים. ככל שערכו של האתר עולה, הוא זוכה להופיע במקום גבוה יותר במנועי החיפוש.
כך למשל, אם יש שני אתרים דומים, לראשון אין קישורים באתרים אחרים ולשני יש 100 קישורים באתרים אחרים, האתר השני יזכה להופיע במקום גבוה יותר במנועי החיפוש.
אלא שאליה וקוץ בה. לאחרונה שינה מנוע החיפוש גוגל את שיטת הניקוד שלו, וכאשר יש שני אתרים עם קישורים צולבים, הוא אינו מקנה ניקוד לאותם אתרים, והמעלה החשובה ביותר של יצירת קישורים צולבים הלכה לאיבוד.

הפתרון שלי לחילופי קישורים
הפתרון לחילופי קישורים מבלי לאבד את המעלה החשובה ביותר של הניקוד במנועי החיפוש הוא פשוט בתכלית. אתר זה ייתן קישור לאתר שלכם, ובתמורה אתם תיתנו קישור באתר שלכם לאתר אחר שלי. בדרך זו, חילופי קישורים אלה לא יתפרשו כקישורים צולבים, והם יזכו בניקוד המיוחל על ידי מנועי החיפוש.

מדיניות הקישורים של אתר עו"ד אילה בירגר
אתר זה בא לעולם בשנת 2006 ויש בו כיום קישורים למספר אתרים שנבחרו בקפידה, והם כוללים מידע פתוח לכל גולש. קישורים אלה הוספו לאתר ולא התבקשו חילופי קישורים בתמורה. המטרה היא יצירת אינדקס איכותי, שאינו תלוי ברצונם הטוב של מנהלי אתרים אחרים לתת לאתר זה קישור צולב.

האתר מחליף קישורים בכל תחום למעט אתרי סקס או אתרים בעלי תוכן פוגע.

אם את או אתה בעלים או מנהל של אתר שאינו אתר סקס או אתר בעל תוכן פוגע, הנכם מוזמנים להחליף עמי קישורים בהתאם להנחיות שלהלן.

דילוג לתוכן